Vlastní IG GIFy? Ano! Buďte vidět.

Instagram a Facebook GIFy jsou skvělou možností, jak se odlišit a dostat se do širšího podvědomí nových i stávajících zákazníků.

Vytvořili jsme GIFy pro

A další práce pro více jak 200 dalších klientů

Zvýšíte svou prestiž. Jednoznačně!

Vlastní GIFy jsou v Česku poměrně novou záležitostí a mít své vlastní GIFy je obrovskou výhodou. Nyní máte příležitost předběhnout svou konkurenci a zazářit v očích zákazníků.

Zapojte své fanoušky.

Překvapte fanoušky a zákazníky! Dejte jim prostor a možnost přidávat vaše GIFy do svých příspěvků.
To mohou dělat nejenom na Instastagramu, Facebooku nebo Messengeru, ale také ve zprávách na iPhonu nebo Androidu. Dostanete se tak do většího podvědomí nových i stávajících zákazníků a můžete také posílat vtipné, pohyblivé odpovědi ve vlastním stylu.

Dejte svým Stories šmrnc.

GIFy vytvořené na mírů dodají Vaší značce moderní a jednotný styl nejenom ve Stories. Sledující si  lépe zapamatují vaši značku, ale můžete díky nim vyvolat různé akce (jako klikni tady, potáhni nahoru, další slide, …) a ušetřit tak za další grafiku.

Na míru každému.

Všechny GIFy vyrábíme značkám přesně na míru!
Nejprve si společně projdeme Vaší představu GIFu, které chcete vytvořit a možné varianty, poté se pustíme do navrhování, programování a nakonec Vám zašleme ukázky funkčních GIFů, který si budete moci otestovat přímo na svém mobilním telefonu.

Umíme vytvořit nejenom animace loga, různých nápisů, nebo efektů ale také můžeme natočit přímo Vás osobně, nebo Vaše zaměstnance a vytvořit video GIF osoby s průhledným pozadím.

Představivosti se u nás meze nekladou.

Ukázky

Načtení ukázek může vzhledem k jejich velikosti chvíli trvat. Poprosíme Vás tedy o strpení…
V Instagram stories si můžete námi vytvoření gify vyhledat a také vyzkoušet, například po zadání: dermacol, petralovelyhair, zdenekpolach, dararolins, erikafashion, nfixandcandice, zrcefestival, wafflito, katerinakonecna, mdriver, partykybl 

10 GIFů
6000 Kčjednorázově
  • Konzultace nápadů
  • Animace na míru
  • Dodání do 3 dnů
  • Pomoc s distribucí na sociální sítě Facebook a Instagram
15 GIFů
8000 Kčjednorázově
  • Konzultace nápadů
  • Animace na míru
  • Dodání do 7 dnů
  • Pomoc s distribucí na sociální sítě Facebook a Instagram

Cena

Vždy se snažíme vycházet maximálně vstříc zákazníkovi, stejně tak je to i s cenou. Bereme ohled na rozsah a budget zákazníka, vše si předem spočítáme a probereme. Nestane se tak, že by jste u nás platili něco, na čem se nedomluvíme.

Instagram aktualizoval požadavky na GIFy. Tím hlavním je minimálně 5 ks GIFů pro nový účet. Proto jsme byli nuceni navýšit počet, který tvoříme z původních 3 ks na 5 ks. Pod 5 ks GIFů Instagram neověří Váš distribuční účet a Vaše GIFy se na sítích nezobrazí. Je proto zbytečné vytvářet méně, než 5 GIFů pro nový účet.

Požadavky k distribuci ze strany Instagramu

Abychom byli schopni dostat Vaše GIFy online je potřeba dodržet několik zásad. O většinu se postaráme my, ale s dvěma nám musíte pomoci 🙂 Nemějte strach, není to nic těžkého.

  • Minimální počet GIFů pro schválení účtu je 5 ks. Pokud tedy chcete GIFy online na těchto sítích musíme dodržet minimálně tento počet.
  • Pro ověření účtu je potřeba registrovat ho přes mail Vaší domény. To znamená, že když máte doménu www. vašedoména.cz tak registrační mail musí být něco@vašedoména.cz . S registrací přes @seznam.cz @gmail.com a podobně bývá problém. Pokud doménu nemáte tak se nic neděje. Můžeme Vám jí zřídit, nebo poradit se zřízením. Doména na rok vychází přibližně 300 – 500 Kč.
Menu