Potisk brýlí

Brýle s potiskem jsou ideálním reklamním předmětem, který plní skvělou funkci doplňkku do klubů, na festivaly, reklamní párty a pro jiné příležitosti. Dobře slouží také jako samostatný, malý rozdávací předmět. Brýle na zakázku potiskneme obrázkem, týmovým nebo reklamním logem, reklaním sdělením nebo sloganem na jednu, nebo obě dvě nožičky. Jako jedni z mála navíc umíme potisk na sklo!

Cenová kalkulace brýlí se odvíjí od objednaného množství. Čím více kusů objednáte, tím méně za kus zaplatíte. Barevné kombinace brýlí v tomto případě nehrají žádnou roli. Protože se nožičky brýlí potišťují tamponovou technologií, je potřeba brát ohled na barevné kombinace tisku. Čím více barev tisku, tím je cena vyšší. Ideální, ekonomická kombinace je více barev brýlí, nebo skel a jedna barva potisku nožiček.

Níže naleznete základní kombinace brýlí. K dispozici máme také speciální barevní kombinace, různé typy skel – zrcadlové / zlaté / modré / zelené / černé, nebo i jiné tvary. K brýlím vyrábíme také ochranné vaky s potiskem. Jednoduše nás kontaktujte a vybereme kombinaci, jaká Vám padne. Níže naleznete ukázky hotových brýlí.

Objednávku je možno navolit z různých barev, nebo kombinací skla bez vlivu na cenu. Minimální odběr brýlí je 100 ks celkem.

Minimální odběr brýlí je 100 ks. Při aktuálním vytížení máme stanovenou dobu výroby okolo 10-14 dní.

Menu